EQUIPExperimentem amb l'ART

EART som un equip de persones de formació tant artística, com educativa i de la gestió cultural, que aportem la nostra experiència i una mirada plural al context i a la realitat de cada una de les nostres propostes.

Antònia del Río

Co-direcció

Artista, investigadora i docent

Berta Ayuso

Coordinació de projectes i Taller d’art

Educadora

Dolors Juàrez

Coordinació de projectes i formació

Educadora i treballadora cultural

Francesca Dinuzzi

Coordinació de projectes i formació

Treballadora cultural

Joan Ivern

Coordinació de projectes

Treballadora cultural

María Alcoriza

Co- direcció

Comptabilitat i recursos humans

Neus Masdeu

Coordinació Residència EART

Artista

Sylvia del Amo

Assessorament educatiu

Membre d’EART. Mestra especialista d’educació visual i plàstica

Víctor Lobo

Coordinació de projectes i comunicació 

Membre d’EART. Gestor cultural

(2021-2022)Col·laboradores:

Ariadna Garriga, Amaia Martín, Àngel Garau, Blanca Arias, Carmina Pérez Soriano, David Faure, Domènec, Elena Blesa, Gerda Koshanska, Julia Salgueiro, Laura Casassas, Mireia Massana, Mònica Rikic, Roger Serret, Susana Malagón.

Persones que han format part de l'equip:

Alba Cuñé, Anna Parreño, Berta González, Charela Díaz, Conxa Antònio, Isaac Sanjuan, Jordi Antas, Jordi Boldú, José Antònio Delgado, Lídia Dalmau, Mariemma Ribalta, Mònica Buxó, Montse Vives , Natàlia Vazquez, Oriol Garriga, Pau Torres, Pere Garrido, Sandra Arnau.

+ tants altres col·laboradors, artistes, i educadors que fan possible la nostra tasca en el sector artístic i educatiu.

*Arxiu des del 2014-2015Marc de col·laboració de pràctiques:

Experimentem amb l’ART, amb la voluntat de donar suport a la recerca, col·labora amb diferents centres de formació per acollir estudiants en pràctiques.
CENTRE D’ESTUDIS SANT FRANCESC

Grau Superior d’Educació Infantil
Maria Maldonado (curs 2016-2017)

ESCOLA BEMEN 3

Grau Superior d’Integració Social
Jackelyne-Maribel Bazaco (curs 2018-2019)
Grau Superior d’Educació Infantil
Maria Argenti (curs 2016-2017)
Animació Sociocultural i turística
Anna Férez (curs 2020-2021)
Laura Fernández (curs 2019-2020)

ESCOLA LLOTJA

Martina Buroni (curs 2019-2020)

FUNDACIÓ PERE TARRÉS

Certificat de Professionalitat Dinamització d’Activitats de Lleure Infantil i Juvenil
Carme Alcover, Cristina Figueras, Nicolás Carbajal (curs 2020-2021)
Iolanda Marrasé, Ingrid Ferrer, Silvia Paparatti (curs 2018-2019)
Priscilla Yépez (curs 2016-2017)
Dinamització Comunitària
Gemma Esteve (curs 2019-2020)

SOC (Servei d’Ocupació de Catalunya) – FUNDACIÓ PACO PUERTO

Dinamització, programació i desenvolupament d’accions culturals
Sheyla March (curs 2018-2019)
Melani Ucles i Sara Palomares (curs 2017-2018)
Esther Ribot (curs 2016-2017)

UNIVERSITAT DE BARCELONA

Màster Arts Visuals i educació: un enfocament construccionista
Gabriela Espinosa, Karen Silva (curs 2021-2022)
Silvia Cutolo (curs 2020-2021)
Gabriela Ávalos (curs 2019-2020)
Ida Barbati (curs 2018-2019)
Francisca Sampaio (curs 2017-2018)
Ximena Vargas (curs 2016-2017)
Diana Casalins, Ruth Martín (curs 2014-2015)
Màster Produccions artístiques i recerca
Romina Pezzia (curs 2020-2021)
Pamela Briones (curs 1019-2020)
Màster d’educació interdisciplinària de les arts
Paola Villalba, Marta Sánchez, Anna Trilla (curs 2019-2020)
Ana María Castañeda, Noelia Garcia (curs 2018-2019)
Alba Para, Irene Pérez (curs 2017-2018)
Salima El-Idrissi Solbes, Monserrat Martín, Marina Enrich (curs 2016-2017)
Grau de comunicació i Indústries Culturals
Anna Fontbona (curs 2021-2022)
Eva Valero (curs 2018-2019)
Laura Vinyals (curs 2016-2017)

UOC (Universitat Oberta de Catalunya)

Màster en gestió cultural
Mar Modolell (curs 2018-2019)
Rocío Pons (curs 2017-2018)

Contacta'ns
Espai EART · C/ Torrijos, 68 · 08012 Barcelona
932 171 877
De dilluns a divendres · De 10.00 a 15.00h i de 16.00 a 20.00h
Translate »